Честитка УПВЛПС команданту РВ и ПВО

Удружење пензионисаних летача и падобранаца Србије (УПВЛПС) је поводом допремања авиона МиГ-29 из РФ који ће попунити редове наше ловачке авијације, упутило честитку команданту РВ и ПВО, генерал мајору Ранку Живаку.

Поштовани господине генерале!

Вест о допремању авиона МиГ‐29 из Руске Федерације на аеродром Батајница  обрадовала је ветеране РВ  и ПВО – чланове  Удружења  пензионисаних војних  летача  и  падобранаца  Србије (УПВЛПС).

Срећни  смо  што  ће  наша  авијација  бити  боље  опремљена  и  снажнија  за  задатке  чувања  мира  и  одбрану  слободног  неба  Отаџбине.  Поносни  смо  што  се  РВ  и  ПВО  попуњава  савременим ваздухопловима и другом техником.

Задовољни смо што наше млађе колеге - припадници  РВ  и ПВО  добијају  повољније услове  за  стручну  обуку и  борбено  оспособљавање.  Делимо  са  припадницима  РВ  и  ПВО  Војске  Србије  радост  добрих вести.

ЧЕСТИТАМО ВАМ ДОБИЈАЊЕ НОВИХ АВИОНА МИГ‐29!

Молимо  Вас  да  наше  честитике  пренесете  својим  сарадницима,  свим  припадницима РВ и ПВО, а посебно саставу ловачке авијације.

Срдачно вас поздрављамо!