Историјски час поводом „Шест деценија Десете пилотске“

Поводом обележавања 60-те годишњице завршетка школовања 10. класе Ваздухопловне војне академије (ВВА), Удружење пензионисаних војних летача и падобранаца Србије (УПВЛПС) и Организациони одбор 10. класе ВВА приређују историјски час "Шест деценија Десете пилотске"plakat-60-g-x-kl-vva_01

У среду, 28. септембра 2016. године у 17 сати у свечаној сали Дома ваздухопловства, присетићемо се школских дана и свих класића.

Позивају се сви припадници Десете класе ВВА, чланови њихових породица, родбина, пријатељи, колеге и сарадници, другови из јединица у којима су службовали; ваздухопловци свих генерација и чланови УПВЛПС и других ваздухопловних удружења и организација, да својим присуством увеличају славље.

Среда, 28. септембар 2016. године, Дом ваздухопловства у Земуну, Штросмајерова 1 у 17 сати.

Добро дошли!