Честитка УПВЛПС команданту РВ и ПВО поводом Дана вида

Поводом Дана РВ и ПВО, Удружење пензионисаних војних летача и падобранаца Србије је упутило честитку Команданту вида.

Поштовани господине генерале!
Испред чланова Удружења пензионисаних војних летача и падобранаца Србије - ветерана РВ и ПВО, и лично, најсрдачније Вама, Вашим сарадницима, припадницима Команде РВ и ПВО, командантима и командирима јединица, целокупном саставу нашег РВ и ПВО и припадницима свих родова и служби вида,
Честитам
ДАН РАТНОГ ВАЗДУХОПЛОВСТВА И ПРОТИВВАЗДУХОПЛОВНЕ ОДБРАНЕ –
24. ДЕЦЕМБАР
и желим Вам срећне новогодишње и божићне празнике!
У протеклој години припадници команди и јединица РВ и ПВО несебичним залагањем квалитетно су извршили постављене задатке, уз побољшање материјалног статуса и добијање нове ваздухопловне технике. Испунили су завет чувања неба Отаџбине, на понос и дику рода свога.
Позив и часна професија ваздухопловаца то са собом носи, то је део нашег бића, са тим живимо и трајемо. Поносни смо на наше младе колеге који
чувају и дограђују светле традиције нашег РВ и ПВО, и увек смо уз њих.
Господине генерале, од нас ваздухопловних ветерана примите и пренестите поруку:
„Свим припадницима РВ и ПВО одајемо од срца признање за рад и труд, за енергију, знање и способности које су уградили у развој нашег вида, и неизмерно им хвала!“
Навршило се 106. година нашег РВ и ПВО, срећни и поносни што смо део велике породице српских ваздухопловаца, делимо са свим припадницима вида радост славе и жељу за даљи благородни пут. Даће Бог да живи наше РВ и ПВО, расте и развија се, док год земљи Србији – нашој Отаџбини и њеном народу буду потребни витешки чувари и браниоци слободног неба.
Срећни нам и здрави били!
Срдачно вас поздрављамо!
Председник УПВЛПС