Сећање на НАТО агресију-17 година после

Седамнаест година након НАТО агресије, 24. марта 2016. године, крај споменика припадницима вида који су своје животе дали за време бомбардовања 1999. године, одржан је помен који је служио епископ топлички Арсеније (Главчић) са војним свештеником 204. ваздухопловне бригаде, поручником Предрагом Докићем.

Након парастоса, венце на споменик су положили представници Команде и јединица РВ и ПВО, чланови породица, локалне заједнице и ваздухопловци ветерани. И делегација нашег Удружења (УПВЛПС) је положила венац на споменик и одала пошту колегама који су дали своје животе током НАТО агресије на нашу земљу.

Након полагања венаца гости су погледали изложбу приређену у Галерији "Икар" Команде РВ и ПВО у Земуну. [фото: Павле Кљајић]